O Endoklinice

Home O Endoklinice

Gastroenterologia dla dorosłych i dzieci

Zapraszamy do Endokliniki, w której specjalizujemy się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów: lekarzy - gastroenterologów, pediatrów, chirurgów, anestezjologów, dietetyków oraz pielęgniarek endoskopowych i anestezjologicznych. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby ustalić przyczynę dolegliwości i zaplanować leczenie.
Eksperci są naszym podstawowym atutem, ale równie ważnym jest nowoczesny sprzęt do gastroskopii i kolonosokopii, który pozwala na dokładną ocenę stanu zdrowia oraz zapewnia komfortowe warunki badań. W ofercie mamy również badanie kapsułką endoskopową najnowszej generacji z opcją HIGH-DEFINITION, zabiegi transplantacji mikrobioty jelitowej oraz implantację balona BIB.

Nowoczesne technologie w endoskopii

Badania endoskopowe przeprowadzamy na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Fujinon - ELUXEO™ endoscopic (ZOOM) system, który zapewnia bardzo wysoką jakość obrazowania i możliwość znacznego powiększania obserwowanych zmian. Umożliwia to wykrycie nawet bardzo małych nieprawidłowości błony śluzowej przewodu pokarmowego.
Komfort badania w Endoklinice to składowa:
• doświadczenia specjalistów przeprowadzających badania;
• jakości wykonania endoskopów (tryb zmiany giętkości aparatów);
• możliwości wykonania badań w imersji wodnej.

Duże możliwości diagnostyczne

Dokładna analiza uzyskanego obrazu umożliwia postawienie diagnozy.

Komfort badania

Nowoczesna technologia minimalizuje nieprzyjemne odczucia.

Nasz zespół

Współpracujemy z cenionymi ekspertami. Nasz personel medyczny posiada wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe.

Dr hab. n. med. Wojciech Marlicz

specjalista chorób wewnętrznych
gastroenterolog

Dr hab. n. med. Andrzej Białek

specjalista chorób wewnętrznych
gastroenterolog

Anna Bilar

Lek. med. Anna Korlatowicz-Bilar

pediatra, gastroenterolog